# معرفی ساینیج دیجیتال

# ساینیج دیجیتال چیست؟

به صورت کلی اصطلاح ساینیج دیجیتال به تمام نمایشگر‌های الکترونیکی از قبیل مانیتور‌ها، تلویزیون‌ها و یا کیوسک‌های اطلاع‌رسانی که در مکان‌های عمومی جهت هدایت، راهنمایی و اطلاع‌رسانی استفاده می‌شوند، نسبت داده می‌شود. سامانه‌های رایانه‌ای کنترل ساینیج دیجیتال نیز سامانه‌هایی هستند که وظیفه مدیریت محتوا این نمایشگر‌ها را به عهده دارند. این مدیریت محتوا عموماً شامل وارد کردن دیتا، چیدمان آیتم‌ها برروی صفحه و زمان‌بندی نمایش این اطلاعات می‌گردد.

# ساینیج دیجیتال ELPHY LIVE

سامانه ساینیج دیجیتال ELPHY LIVE قابلیت کنترل محتوای نمایشگر‌های ساینیج و همچنین کیوسک‌های لمسی را به صورت متمرکز فراهم نموده‌است. این سامانه علاوه بر امکاناتی از قبیل داشتن‌ آیتم‌های متنوع تصویری، ویدیویی، اطلاعاتی، قابلیت چیدمان آیتم‌ها، زمان‌بندی نمایش و مانیتورینگ نمایشگر‌ها، دارای ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی نیز می‌باشد. از این ویژگی‌ها می‌توان به zero client بودن و همچنین به قابلیت مدیریت برنامه‌های کیوسک‌های لمسی با امکان منو‌بندی و کنترل محتوای منو‌ها اشاره نمود.

# ELPHY LIVE چگونه کار می‌کند؟

با استفاده از سامانه ساینیج دیجیتال ELPHY LIVE می‌توان به راحتی نمایشگر‌ها و گروه‌های نمایشگر را تعریف کرده و برای هر نمایشگر یک لینک API دریافت نمود. سپس این لینک را برروی مرورگر داخلی نمایشگر یا مرورگر کلاینت‌ و یا برروی اپلیکیشن‌های PWA سامانه که برروی تمام پلتفرم‌ها قابل اجرا هستند، یکبار برای همیشه تنظیم نمود. پس از آن، هر تغییری در محتوا، چیدمان و یا زمان‌بندی پخش هریک از نمایشگر‌ها، مستقیماً برروی نمایشگر اعمال می‌گردد.

ELPHY LIVE شما را مجبور به استفاده از هیچ‌گونه سخت‌افزار یا پلتفرم خاصی نمی‌کند و دست شما را در انتخاب ساینیج دیجیتال‌تان کاملاً باز می‌گذارد.

این بخش شامل راهنمای کامل استفاده از این سامانه می‌باشد، برای دسترسی به پنل این سامانه و ثبت‌نام در سامانه به elphy.ir مراجعه نمایید.

آخرین ویرایش: 1400/01/07 15:23:28