# معرفی دیجیتال ساینیج

# دیجیتال ساینیج چیست؟

به صورت کلی اصطلاح دیجیتال ساینیج به تمام نمایشگر‌های الکترونیکی از قبیل مانیتور‌ها، تلویزیون‌ها و یا کیوسک‌های اطلاع‌رسانی که در مکان‌های عمومی جهت هدایت، راهنمایی و اطلاع‌رسانی استفاده می‌شوند، اطلاق می‌گردد. سامانه‌های رایانه‌ای کنترل دیجیتال ساینیج نیز سامانه‌هایی هستند که وظیفه مدیریت محتوا این نمایشگر‌ها را به عهده دارند. این مدیریت محتوا عموماً شامل وارد کردن دیتا، چیدمان آیتم‌ها برروی صفحه و زمان‌بندی نمایش این اطلاعات می‌گردد.

# سوپر ساینیج ELPHY LIVE

سامانه سوپر ساینیج ELPHY LIVE قابلیت کنترل محتوای نمایشگر‌های ساینیج و همچنین کیوسک‌های لمسی را به صورت متمرکز فراهم نموده‌است. این سامانه علاوه بر امکاناتی از قبیل داشتن‌ آیتم‌های متنوع تصویری، ویدیویی، اطلاعاتی، قابلیت چیدمان آیتم‌ها، زمان‌بندی نمایش و مانیتورینگ نمایشگر‌ها، دارای ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی نیز می‌باشد. از این ویژگی‌ها می‌توان به cross plaform بودن و همچنین به قابلیت مدیریت برنامه‌های کیوسک‌های لمسی با امکان منو‌بندی و کنترل محتوای منو‌ها اشاره نمود.

# Elphy Live تنها دیجیتال ساینیج نیست!

سامانه ELPHY LIVE علاوه بر خدمات اطلاع‌رسانی به مراجعین و دیجیتال ساینیج، سایر خدمات عمومی مراجعین را اعم از ساینیج تعاملی، رزرواسیون، نوبت‌دهی‌، نظرسنجی و خدمات فروشگاهی و پرداخت را نیز به صورت متمرکز ارائه می‌دهد.

داشتن درگاه واحد مدیریت، کنترل، مانیتورینگ و گزارش‌گیری این امکان را به مشتریان ما داده است، که با همان سخت‌افزار و زیرساخت موجود حداکثر خدمات را به مطلوب‌ترین شکل و با انعطاف‌پذیری کامل به مراجعین خود ارائه نمایند.

# ELPHY LIVE چگونه کار می‌کند؟

با استفاده از سامانه سوپر ساینیج ELPHY LIVE به راحتی نمایشگر‌ها و گروه‌های نمایشگر را تعریف کرده و برای هر نمایشگر یک کُد (API Key) دریافت می‌کنید. سپس این لینک را برروی پخش‌کننده ELPHY AGENT و یا مرورگر کلاینت‌ و یا برروی اپلیکیشن‌های PWA سامانه که برروی تمام پلتفرم‌ها قابل اجرا هستند، یکبار برای همیشه سِت می‌کنید. از این به بعد هر تغییری در محتوا، چیدمان و یا زمان‌بندی پخش هریک از نمایشگر‌ها برروی سامانه داده شود، این تغییرات به‌صورت خودکار برروی نمایشگر اعمال می‌گردد.

ELPHY LIVE شما را مجبور به استفاده از هیچ‌گونه سخت‌افزار یا پلتفرم خاصی نمی‌کند و دست شما را در انتخاب دیجیتال‌ ساینیج‌تان باز می‌گذارد.

این بخش شامل راهنمای کامل استفاده از این سامانه می‌باشد، برای دسترسی به پنل این سامانه و ثبت‌نام در سامانه به elphy.ir مراجعه نمایید.

آخرین ویرایش: 1402/03/22 16:11:51